Netflix планує додати 40 мобільних ігор до своєї бібліотеки

Netflix не планує зменшувати свої ігрові амбіції найближчим часом, оскільки хоче бути впевненим, що у нього є принаймні одна гра, якою зможе насолодитися кожен з більш ніж 230 мільйонів його підписників.

Коментарі 653
Бібліотека мобільних ігор компанії тепер налічує 55 айтемів після нещодавнього додавання Valiant Hearts: Coming Home” та захопливої антиутопії “Highwater”. У 2023 році на нас чекає ще більше, адже Netflix планує додати ще близько 40 ігор протягом року.

Компанія вже анонсувала деякі з них, зокрема Terra Nil (28 березня) та Paper Trail, в якій вам доведеться розв’язувати головоломки. Сервіс також уклав угоду з Ubisoft щодо трьох ексклюзивних ігор. Друга з них, після Valiant Hearts: Coming Home, вийде 18 квітня під назвою Mighty Quest: Rogue Palace. Це гра, дії якої відбуваються у тому ж всесвіті, що й у The Mighty Quest for Epic Loot.
 video
Також пізніше цього року вийде продовження однієї з найпопулярніших ігор сервісу – “Too Hot to Handle”, яка базується на популярному реаліті-шоу “Занадто гаряча штучка”. Netflix заявляє, що щотижневе оновлення контенту змусило гравців повертатися, і компанія працює з розробником Nanobit над подальшим розвитком гри.

Забігаючи наперед, варто зазначити, що на Netflix Games з’являється серія Monument Valley. Monument Valley та Monument Valley 2 будуть доступні передплатникам Netflix без додаткової плати у 2024 році.

Загалом, Netflix має 70 ігор у розробці з партнерами та 16 ігор у внутрішніх студіях. Більшість ігор, які розробляють власні команди Netflix, все ще перебувають на дуже ранніх стадіях, хоча Oxenfree II: Lost Signals від студії Night School Studio планується випустити пізніше цього року. Netflix обіцяє випускати нові ігри щомісяця до кінця 2023 року.

Відтоді, як компанія почала пропонувати ігри у 2021 році, виявлено, що гравців здебільшого приваблюють три типи ігор: впізнавані ігри з інших джерел, такі як “Teenage Mutant Ninja Turtles”, які заохочують до щоденної гри, зокрема Solitaire and Knittens; а також ігри за мотивами власних серіалів та фільмів, як-от “Stranger Things”.

Компанія заявила, що розглядає можливість створення хмарних ігрових сервісів, тож з часом ви зможете грати на комп’ютерах, смарт-телевізорах і навіть консолях. Але основна увага зосереджена на мобільних пристроях.

За матеріалами https://root-nation.com/
Обговорити з іншими читачами:
Погода