Netflix планує інвестувати $2,5 млрд у виробництво корейських серіалів і фільмів

Американський стрімінговий сервіс Netflix Inc інвестує $2,5 млрд у виробництво південнокорейських серіалів, фільмів та шоу протягом наступних чотирьох років, пише Reuters. Таким чином, компанія подвоює суму, яку вона інвестувала на ринку з 2016 року.

Коментарі 697
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com

Netflix зробив цю заяву після зустрічі президента Південної Кореї Юн Сок Йоля з генеральним директором компанії Тедом Сарандосом. Юн прибув до Вашингтона у понеділок, 24 квітня, із шестиденним державним візитом.

«Ми змогли ухвалити це рішення, бо впевнені, що корейська творча індустрія продовжуватиме розповідати чудові історії», – сказав Сарандос, пославшись на глобальні хіти потокової платформи, створені південнокорейськими творцями, зокрема Squid Game («Гра в кальмара»).

Президент Юн назвав інвестиції «великою нагодою» для південнокорейської індустрії контенту та Netflix, оскільки країна прагне збільшити культурний експорт.

Акції південнокорейських виробничих та розважальних компаній зросли у вівторок, 25 квітня, зокрема, Showbox та Studio Dragon зросли на 8,75% та 2,26% відповідно.

Індустрія розваг Південної Кореї останніми роками переживає глобальний бум. Її музичний ринок на чолі з K-pop гуртами, такими як BTS та Blackpink, лідирує.

Згідно з останніми урядовими даними, в 2021 році експорт контенту, включаючи музику, відеоігри та фільми, досяг рекордної позначки $12,4 млрд, залишивши позаду побутову техніку та акумулятори в обсязі експорту.

Squid Game («Гра в кальмара»), випущений в 2021 році, залишається серіалом Netflix, що найбільше переглядається за весь час: за перші 28 днів він набрав 1,65 млрд годин потокової передачі.

За матеріалами https://forbes.ua/

Обговорити з іншими читачами:
Погода