Netflix поєднується з Ubisoft для просування відеоігор

Компанія Netflix співпрацюватиме з розробником ігор Ubisoft. Сервіс намагається розширити свою аудиторію та лінійку продуктів.

Коментарі 1089
Netflix оголосив про плани співпраці з гігантом відеоігор Ubisoft. Оскільки гігант потокового мовлення розширює свої пропозиції на фоні проблем із передплатниками.

Цими вихідними гігант потокового мовлення оголосив, що співпрацюватиме з французькою технологічною компанією для створення трьох ігор. Вони будуть засновані на ігрових «всесвітах» Valiant Hearts, Mighty Quest та Assassin's Creed.

На додаток до раніше оголошеного серіалу, Ubisoft розробляє мобільну гру Assassin Creed ексклюзивно для Netflix. Ця серія ігор дуже популярна у світі і отримувала раніше хороші оцінки критиків.

Віце-президент Netflix з ігор Майк Верду пояснив, для чого сервіс розвиває співпрацю з Ubisoft. За його словами, дана компанія є однією з найкращих у рамках створення популярних ігор. Він високо оцінив визнання фанів великої кількості продуктів від французької компанії.

Ubisoft славиться продуманим світом, особливо у прив'язці до історичних подій в історії людства. Крім того, графічна частина також отримувала високі оцінки критиків та фанатів.

На думку Верду, співпраця з Ubisoft дасть компанії Netflix можливість занурити аудиторію у новий якісний продукт. Очікується, що користувачі Netflix отримають ексклюзивний доступ до окремих популярних ігрових франшиз.

Обговорити з іншими читачами:
Погода