Netflix пророкує, що до 2023 року його рекламний план охопить 40 мільйонів глядачів

За оцінками Netflix, у третьому кварталі 2023 року новий тариф за рекламу може охопити 40 мільйонів глядачів у всьому світі.

Коментарі 1227
Netflix, який колись завжди відмовлявся від реклами, покладає великі надії на свій новий план із підтримкою реклами. І за його оцінками, у третьому кварталі 2023 року новий показник із рекламою може досягти 40 мільйонів глядачів по всьому світу.

Ось як це виглядає в документі, який Netflix і його рекламний партнер Microsoft надали рекламодавцям і до якого The Wall Street Journal мав доступ.

Згідно з попередніми прогнозами Netflix для десятка ринків (Велика Британія, Франція, Німеччина, Південна Корея, Іспанія, Італія, Австралія, Канада, Бразилія, Мексика та Японія), кількість унікальних глядачів нової версії з рекламою буде помітно вищою. Ніж фактична кількість абонентів , оскільки дуже ймовірно, що в домогосподарствах з підпискою більше ніж одна особа користуватиметься цією послугою.

Реклама Netflix триватиме від 15 до 30 секунд.

Однак у заявах The Wall Street Journal Netflix зазначає, що їхній новий план із рекламою все ще знаходиться на попередній стадії, і жодних твердих рішень щодо цього не прийнято.

Компанія Los Gatos впевнена, що її нова версія з рекламою (яка буде дешевшою за звичайні плани) збільшить кількість користувачів і виставлення рахунків.

Netflix — не єдина платформа потокового відео, яка нещодавно вирішила відмовитися від реклами, щоб продовжувати процвітати на дедалі більш насиченому ринку. Зараз Disney +, HBO Max і Paramount + також працюють над планами з рекламою.

Початкові плани Netflix передбачали продаж роликів тривалістю від 15 до 30 секунд, які транслювалися б у форматі «перед роликом» і вставлялися в кадри серіалів і фільмів. Спочатку реклама на Netflix буде обмежена приблизно 4 хвилинами на годину, що значно менше, ніж на лінійному телебаченні.

За оцінками, з іншого боку, новий план із рекламою Netflix буде рухатися в ціновому діапазоні від 7 до 9 доларів на місяць.

Обговорити з іншими читачами:
Погода