Невгамовні разом з my coffee factory розробили новий продукт – каву для сну

Невгамовні придумали для my coffee factory не тільки рекламну кампанію, а ще й зовсім нову категорію продукту – каву для сну.

Коментарі 921

Ще у світлі часу до війни, Невгамовні вигадали тестове для нових людей в агенції. Завдання було не зі стандартних — «придумайте рекламу порошку», вони зробили тестове, яке б трішки «зламало» мозок із самого початку. Кава для сну — продукт-оксюморон, бо всі ж звикли пити каву зранку для бадьорості, а тут можна пити каву, хоч о 12 ночі. Дали це завдання для потенційних кандидатів, а самі пішли з цією ідеєю до my coffee factory.

І ось, через півроку, після сотні смакових експериментів my coffee factory випускає каву для сну, де в складі не тільки кава без кофеїну, а ще й ягоди та ароматні заспокійливі трави. Упаковку з ефектом засинання розробили Невгамовні, як і нову рекламну кампанію. І все це під час війни — оце суперсила! Зараз всі бажають, щоб війна залишилась у страшних снах, а ось кава для сну тепер це реальність. Ролики складаються з неймовірного вінегрету актуальних новин, в яких є котик Джонсонюк, тож дивіться. Спокійних снів!

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода