New Strategies Group новий діджитал-партнер Suzuki в Україні

Комунікаційне діджитал-агентство New Strategies Group підписало партнерську угоду з ДП Авто Інтернешнл на просування японського автомобільного бренду Suzuki в українських соцмережах.

Коментарі 1817

Українці знають Suzuki більше як бренд крутих мотоциклів, ніж виробника якісних та економічних автомобілів. В рамках співпраці New Strategies Group зробить акцент на автомобільній лінійці Suzuki і запропонує переконатися у їхній надійності і маневреності протягом тест-драйвів.

Команда проєкту вже встигла розробити єдиний візуальний стиль для соцмереж і провести дві фотозйомки автомобілів бренду. Зараз ведеться активний набір  підписників  на сторінки компанії у Facebook й Instagram і генериться візуальний і текстовий контент, що привертає увагу аудиторії.

Із самого початку партнерства бренд задав нам дуже високу планку щодо контенту, – коментує Володимир Чернер, СЕО New Strategies Group. – На сьогодні він єдиний в Україні автобренд, що повністю перейшов на крафтові фото та відео. Нашим головним завданням на старті співпраці було підтримати поточну якість матеріалів, а в подальшому – перевершити рівень майстерності при створенні крафту.

Ми задоволені роботою з New Strategies Group і не перестаємо дивуватися їхньої організованості, креативності та налаштованості на результат. У перший місяць співпраці команда агентства перевиконала KPI за залученням і охопленням нашої аудиторії на + 369% і + 75% відповідно. Як на мене, це багатообіцяючий початок довгострокового партнерства, – коментує Анна Коломієць, Експерт з реклами Suzuki.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода