New Strategies Group виграв діджитал тендер Herbalife Nutrition

Комунікаційне діджитал агентство New Strategies Group перемогло у діджитал тендері міжнародної корпорації Herbalife Nutrition, яка розробляє і реалізує продукти для збалансованого харчування, контролю ваги і персонального догляду із 1980 року у понад 95 країнах світу.

Комментарии 1124

В межах річного партнерства New Strategies Group буде відповідати за діджитал активності у соціальних мережах, месенджерах, колаборацію з блогерами тощо. 


Ми раді поділитися своєю діджитал експертизою з Herbalife Nutrition, щоб донести знання про товарні лінійки бренду до її аудиторії. Команда агентства вже знайшла релевантний інсайт для першої рекламної кампанії, яка приверне увагу споживачів, залучить їх до діалогу з брендом та вмотивує зробити покупку, – коментує Володимир Чернер, СЕО New Strategies Group.

Наступними кроками буде затвердження діджитал стратегії та детальне опрацювання тактичних планів, щоб досягти поставлених цілей якомога швидше, не втрачаючи якості наданих агентством послуг, – каже Ігор Рудяк, client service director New Strategies Group.  

За матерiалами прес-релiзу

Обсудить с другими читателями:
Погода