New Strategies Group знову досягло вагомих результатів у просуванні бренду Bebi Premium

Комунікаційне діджитал-агентство New Straregies Grouр знову досягло вагомих результатів у просуванні бренду дитячого харчування Bebi Premium, дистриб’юцією якого на українському ринку займається компанія Smarty Family

Коментарі 1136

“На цей раз нашим завданням було познайомити споживачів з лінійкою каш для дітей, зробивши акцент на сильні сторони продукції – натуральний склад, без пальмової олії і відповідність європейським стандартам якості, – розповідає Володимир Чернер, CEO New Strategies Group.

Щоб досягти поставлених цілей ми вирішили звернутися до мам-блогерів, які мають дітей з актуальним віком для годування кашами. Це було правильне рішення, оскільки до думок полярних в Instagram-блогерів аудиторія прислуховуються особливо. Нам було важливо, щоб мами та їхні діти на власному досвіді впевнилися у якості продукту. Тому ми передали їм набор із каш, які вони могли використати у кадрі та поділитися своїми враженнями”.

Блогери не тільки смакували продукт та робили із ним фото, а й заохочували аудиторію спробувати його, щоб скласти особисте враження. А ще проводили розіграші набору каш Bebi Premium серед послідовників.

Кампанія тривала протягом місяця і отримала схвальні відгуки аудиторії, понад 364 тис. охоплення та 57,7 тис. залучень.

“Ми задоволені задіяними інструментами та результатами кампанії з просування каш Bebi Premium  і вже готуємось до наступного проєкту разом з командою New Strategies Group”, – коментує Дарина Горбатова, менеджер із розвитку брендів RedHead Family Corporation.

За матеріалами прес-релізу.

Обговорити з іншими читачами:
Погода