Незвичайно про звичайні моменти життя у першій кампанії Варте від Чернігівське

Агентство MullenLowe Adventa створило кампанію для запуску нової преміум лінійки Варте від Чернігівське.

Коментарі 1774

Три неординарні лагери, кожен з яких має свою смакову особливість. Місія нового саббренду — повернути цінність і значимість простим митям життя, яких ми часто не помічаємо у буденній метушні. 

 video
 video
 video

«Пивний ринок перенасичений новинками. Кожен сезон з’являються нові бренди або існуючі випускають нові смаки. Нам потрібно було не потонути у цьому розмаїтті, виділитися, заявити нашу новинку по-особливому і одночасно так, щоб це було близько нашому споживачеві» — Анна Руденко, маркетинг-директор АB InBev Efes Ukraine.

 video
 video
 video

Робота над цим лончем розпочалась ще задовго до карантину. Але так вийшло, що в момент реалізації ідея стала ще більш актуальною. Цінувати прості миті життя, коли можна бути разом і разом безтурботно відпочивати десь на мальовничій природі. Смакувати момент. Саме про це кампанія Варте. Звучить досить просто, але вся сіль в реалізації. В тому, що ми хотіли не лише показали цей момент глядачеві, щоб він був звичайним стороннім спостерігачем. Ми прагнули занурити його в цей момент, в саму його серцевину. Одну мить розкласти на багато яскравих деталей. На звуки, запахи, візуальні образи. І органічно вплести новий смак пива Варте у ряд цих переживань. Перейти від сторітелінгу до сторіфілінгу. Це наше агентське «ноухау», трошки спойлер, скоро про це вийде окрема стаття, stay tuned» — Світлана Цвєлєньєва, креативний директор MullenLowe Adventa.

AB InBev Efes Ukraine

Анна Руденко – Marketing Director

Олексій Попов – Marketing Manager

Валерія Гладіліна – Senior Brand Manager

MullenLowe Adventa

Світлана Цвєлєньєва – Creative Director

Олександр Плетенецький – Art Director

Катерина Мельник – Copywriter

Оксана Осадчук – Account Director

The MartiniShot

Hans Emmanuel – Director

Женя Губренко – DoP

Нікіта Кочкарьов – Executive Producer

Люда Салащенко – Producer

Настя Ковальчук – PostProduction Producer

Postproduction – TPH One

Sound – Propeller

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода