Bikes for Ukraine

Інформаційне відео для проєкту Bikes for Ukraine

Коментарі 1147

У Харкові, Чернігові, Сумах та інші містах України, що постраждали від російської військової агресії — велосипед ще нещодавно був основним транспортним засобом. Ці міста постали перед труднощами через зруйновану систему громадського транспорту та нестачу палива. Як результат, велосипеди стали одними із найефективніших засобів для доставлення гуманітарної допомоги та забезпечення руху необхідного персоналу. Тому жителі всієї Європи долучилися до збору таких важливих для українців велосипедів.

Кампанія була ініційована U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), ГО «Еко Місто» (Чернігів), ГО «Молодіжне об’єднання «Екстрим стайл» (Суми), ГО «Urban Reform» (Харків), ГО «FORZA» (Ужгород), ГО «ВелоВектор» (Одеса).

Нещодавно команда linza agency створила інформаційне відео для цієї важливої ініціативи.

 video

«Завдяки підтримці європейських країн сотні волонтерів з українських міст, містечок та сіл отримали велосипеди, а значить і можливість швидко та безпечно доставляти гуманітарну допомогу тим, хто цього потребує. У роликах ми хотіли показати емоції людей, масштаб цієї підтримки, аби європейці побачили, що вони роблять дійсно важливу та корисну справу. Ми знімали у двох містах — Києві та Миколаєві. У столиці вдалося зафільмувати розвантаження допомоги для українців, а на півдні — показати типовий день волонтерів, які на велосипедах розвозять продукти для пенсіонерів, ВПО та багатодітних родин», — розповідає Наталя Засядько, продюсерка linza agency.

На середину квітня було передано 1146 велосипедів у рамках цієї кампанії.

Креативна команда:

Лесь Якимчук — Креативний Лід, linza agency;

Наталія Засядько — Продюсерка, linza agency;

Наталія Джура —  Режисерка, linza agency;

Катерина Дрипка — Режисерка монтажу, linza agency;

Олена Зенченко — Артдиректорка, linza agency;

Михайло Мироненко — Оператор, linza agency.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода