Nike найняла на роботу 12-річного ілюстратора

12-річний ілюстратор з Великої Британії Джо Вейл, відомий як The Doodle Boy, працюватиме над спецпроєктами

Коментарі 2004
Американський виробник спортивних товарів Nike взяв на роботу 12-річного британця Джо Вейла, якого в соціальних мережах називають «The Doodle Boy». Він працюватиме над спеціальними проєктами. Про це пише СNN.

12-річний ілюстратор з міста Шрусбері, Англія, відомий у соцмережах як The Doodle Boy. Хлопець публікує деталізовані малюнки у простому стилі, які нагадують закарлючки (doodles).
Наразі Джо Вейл має майже 130 тисяч підписників в Instagram та власний сайт, де публікує свої роботи. Невідомо, що саме робитиме художник для світового бренду, проте його залучають до деяких спеціальних проєктів, повідомило його агенство Loveblood Creative.

Батько Джо, Грегорі Вейл, розповів, що хлопець дуже радий, адже любить цей бренд: «Для нього це здійснення мрії, оскільки він любить і спорт, і творчість, і партнерство з Nike дасть йому можливість прийняти і те, і інше».

Джо розповів, що почав малювати у своєму вже фірмовому стилі, коли йому було приблизно 6 років. З того часу він вже провів свою першу персональну виставку та отримав похвалу він принца Вільяма та герцогині Кембриджської Кейт за малюнок, який створив до їхнього туру у 2020 році.

За матеріалами https://hromadske.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода