Nike очолює чарти за доходами брендів від NFT

Nike домінує в списку брендів, які отримали найбільший дохід від продажу невзаємозамінних токенів (NFT), таку назву дають унікальним цифровим активам, які можуть купувати та продавати як споживачі, так і колекціонери активів.

Коментарі 878

NFT стали гарячою темою в маркетингових колах, але ажіотаж часто переважує будь-які відчутні прибутки. Більші бренди, зокрема, можуть отримати найвищі фінансові виплати просто тому, що вони мають найбільшу аудиторію.

Перша п'ятірка

Дані аналітичної компанії Dune, опубліковані Cointelegraph, показали, які бренди демонструють високі показники продажів NFT:

  • Nike, гігант спортивного одягу, очолив хіт-парад із загальним основним доходом від NFT у розмірі 185,4 мільйона доларів США або продажів, здійснених брендом безпосередньо покупцям. Ця цифра була розділена на 93,1 мільйона доларів первинних продажів і 92,2 мільйона доларів роялті.
  • Вторинні продажі NFT від Nike, де власники продають свої токени іншим покупцям, досягли 1,3 мільярда доларів США за приблизно 67 530 транзакцій.
  • Dolce & Gabbana, модна лінія високого класу, посіла друге місце з 25,7 мільйона доларів прямого доходу від NFT, включаючи 23,1 мільйона доларів від первинних продажів і 2,5 мільйона доларів у вигляді роялті. Понад 9000 вторинних переходів сукупно коштували 20,2 мільйона доларів.
  • Роздрібний продавець предметів розкоші Tiffany посів третє місце з первинним доходом від NFT у 12,6 мільйона доларів. Відносно новачок у цьому просторі, його токени бачили лише 74 вторинні транзакції, але вони згенерували 3,4 мільйона доларів.
  • Наступним йшов Gucci, ще один модний бренд преміум-класу, який отримав 11,6 мільйона доларів прямого доходу від своїх незамінних токенів. Понад 4000 вторинних переходів принесли 31,2 мільйона доларів США.
  • Замикає першу п'ятірку Adidas, конкурент Nike у сегменті спортивного одягу. Її первинний дохід від NFT склав майже 11 мільйонів доларів США, а понад 51 600 вторинних транзакцій разом оцінено на суму 175,8 мільйонів доларів.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода