Інклюзивний День Святого Валентина: у Києві пройде екскурсія жестовою мовою для всіх закоханих міста

Романтична прогулянка столицею без обмежень

Коментарі 2671

Напередодні Дня всіх закоханих соціальна ініціатива «Дивись як чутно», що заснована MEGOGO, спільно із агенцією «Капітан Київ» проведуть тематичну екскурсію жестовою мовою. Таким чином, люди із порушеннями слуху зможуть прогулятися Києвом разом зі своєю другою половинкою та «почути» найромантичніші історії, пов’язані зі столицею.

Під час екскурсії «Романтичний Київ» закоханих чекає променад від Володимирської гірки до Хрестовоздвиженської церкви, романтичними двориками Воздвиженки, Андріївського узвозу та іншими атмосферними локаціями Подолу. Прогулюючись, учасники почують щасливі та трагічні любовні історії, що трапилися у Києві, дізнаються про давні та сучасні весільні традиції, а також про подвиги відомих романтиків міста. Детальніше про програму — на офіційному сайті агенції «Капітан Київ».

Екскурсія «Романтичний Київ» проходитиме 12 лютого, початок о 12:00. Участь безкоштовна, але за умови попередньої реєстрації

Проводе подію гідеса Валентина Прибиткова, авторка багатьох тематичних екскурсій Києвом, членкиня Всеукраїнської асоціації гідів. Тим часом, розповідь гіда синхронно перекладатимуть жестовою мовою.

Нагадаємо, соціальна ініціатива «Дивись як чутно», що заснована медіасервісом MEGOGO, створює можливості перегляду кращого світового контенту для глядачів із порушеннями слуху, роблячи переклад жестовою мовою, а також — з проблемами зору, створюючи тифлокоментарі. 

«Капітан Київ» — це агенція, яка створює та проводить пішохідні екскурсії Києвом, популяризуючи історію міста та України в креативній формі. 

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода