Інноваційні новинки в асортименті Olkom

Асортиментний ряд бренду Olkom поповнився новими функціональними low-trans продуктами – бутербродними маргаринами Breakfast Style.

Коментарі 1700

Лінійка нових маргаринів складається з трьох видів: Light (жирність 25%), Classic (жирність 50%) і Elite (жирність 72,5%). Це інноваційні продукти, створені на основі натуральних рослинних олій і жирів з високим вмістом вітаміну Е та цінних жирних кислот Омега-6, Омега-9.

Olkom Group, будучи інноватором на ринку масложирової продукції, випустила на український ринок лінійку бутербродних маргаринів за оновленою рецептурою. «Для сучасного ринку харчових продуктів вже недоцільно випускати просто смачні продукти. Нові рекомендації ВООЗ привели до глобальної зміни у вимогах до складу продуктів здорового харчування і зробили актуальним питання виробництва функціональних або «розумних» продуктів харчування – прокоментувала Ніна Лещенко, СОО Olkom Group».

Бутербродні маргарини Breakfast Style - це інноваційні 100% веганські продукти з додаванням стевії, інуліну і йодованої солі, які будуть користуватися популярністю у людей, що піклуються про своє здоров'я. «Високоякісна сировина, м'яка багатоступенева система очищення олії, лабораторний контроль відповідно до міжнародних стандартів ISO та НАССР, унікальна технологія виробництва, бактерицидні лампи – все це дозволило нам поліпшити рецептуру вже існуючих бутербродних маргаринів, – додала Ніна Лещенко».

Унікальність нових «розумних» маргаринів Breakfast Style підкреслила яскрава функціональна упаковка. При її розробці були поставлені два основні завдання: зробити упаковку, яка виділяється серед конкурентів, і при цьому акцентувати увагу на інноваційності продукту і його корисних властивостях.

«Оновлений дизайн повністю відповідає концепції бренду Olkom, як виробника якісних і натуральних продуктів харчування для всієї родини, - коментує Ольга Твердохліб, маркетинг директор Olkom Group. – Упаковка вийшла такою, що легко запам'ятовується, в європейських традиціях. У той же час вона відповідає всім вимогам сучасного покупця: вона функціональна, зручна в зберіганні та забезпечує свіжість бутербродного маргарину протягом всього терміну використання. Більш того, вона виконана з харчового пластику РР5, який відноситься до групи найбезпечніших і підлягає вторинній переробці».

Бутербродні маргарини Breakfast Style розфасовані в зручні полімерні стакани. Такий формат упаковки перешкоджає виходу вологи і доступу сторонніх газів, що окислюють продукт, не впливає на зміну його смакових якостей і дозволяє максимально довго зберегти натуральний смак і аромат. 

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода