Інноваційний парк UNIT.CITY у Харкові очолив Антон Шкоропатенко

Інноваційний парк UNIT.City у Харкові, що розвиває холдингова компанія UFuture, очолив Антон Шкоропатенко

Коментарі 2508
До призначення на посаду CEO він був операційним директором та відповідав за організацію внутрішніх процесів в екосистемі парку. Попередній керівник проєкту Владислав Сокол прийняв рішення сфокусуватися на розвитку власного бізнесу.

Антон Шкоропатенко працює в UNIT.City у Харкові з моменту заснування. За минулі півтора роки команді вдалося досягти наступних результатів:

площа інноваційного парку виросла більш ніж у п’ять разів: з 1200 до 6000 кв. м;кількість резидентів, незважаючи на карантин, зросла у 25 разів: з менш ніж 20 осіб до 500;серед резидентів – компанії у сфері IT, digital маркетингу, відеопродакшну, продажів тощо.
“UNIT.City у Харкові – місце для тих, хто працює в IT, креативних індустріях й прагне розвивати себе. Кожний наш резидент – не просто фрілансер, тімлід чи голова компанії. Це частина екосистеми, яка доповнює та штовхає вперед все ком’юніті. Це наші друзі та партнери. Тому наша мета – створити якнайкращі можливості для розвитку бізнесу, зв’язків наших резидентів та втілення їх інноваційних ідей у життя. Адже чим успішніші вони, тим успішніші ми, і навпаки. Тут win-win відбувається щодня, а ми створюємо для цього всі умови”,

– зазначив Антон Шкоропатенко.

Наразі в інноваційному парку облаштовані сучасні офісні простори, мініофіси, два open space та конференц-зали. В жовтні поточного року буде відкритий внутрішній двір з кафе та фітнес-залом для резидентів.

Перед командою стоїть задача розвивати інфраструктуру інноваційного парку, поглиблювати екосистемні зв’язки між резидентами, залучати креативних учасників та перетворити UNIT.City у Харкові на головний хаб Східної України для об’єднання талантів й проведення ключових подій у сфері IT та креативних індустрій.

За матеріалами прес-релізу.
Обговорити з іншими читачами:
Погода