Інноваційний застосунок страхової компанії ARX отримав спеціальний приз на Effie Awards 2021

Комітет Діджітал Розробників DDC нагородив спеціальним призом спільний проект команд Netpeak та ARX.

Коментарі 10404

У рамках гала церемонії Effie Awards Ukraine відбулося нагородження найефективніших маркетингових проектів та команд. Проект "Телематика в автострахування: як безпечно водити машину та заощадити на страховці" від команд агентства Netpeak та страхової компанії ARX отримав нагороду від комітету Діджитал Розробників України (DDC).

Основний критерій вибору переможця – це безпосередній вплив цифрового продукту на маркетингову ефективність проекту.

В основі проекту лежить розроблений "розумний" мобільний додаток для водіїв, який за результатами оцінки стилю водіння та поведінки за кермом, розраховує рейтинг водія та його персональну знижку на страховку. Таким чином, компанія в ігровій формі вирішує не тільки завдання продажу нових полісів, підвищує кількість контактів з брендом, але і знижує витрати на страхові виплати.

Згідно з інформацією в поданій заявці, такий комплексний підхід дозволив вирішити завдання бізнесу із запуску нового інноваційного продукту, а також збільшити дохід у їх категорії в рази більший за очікуваний.

«Ми обрали цей кейс не лише за складність реалізованої платформи, а й за вдале рішення, яке, по суті, закрило потреби всіх учасників дорожнього руху. Водії, що отримали свою вигоду при оформленні страховки, страхова компанія - отримала лояльність та нових клієнтів, а інші учасники руху та пішоходи отримали більш спокійну та безпечну обстановку на дорогах. І в основі всього цього якісне програмне рішення» – коментує Ірина Муштіна, голова правління DDC.

В оцінці робіт брали участь члени журі Effie Awards Ukraine та дійсні учасники DDC: Дмитро Федоренко, Дмитро Танасов, Євген Кудрявченко та Ірина Муштіна.

Довідка: Digital Developers Committee (DDC) є індустріальною організацією та представляє інтереси учасників ринку розробки веб-сайтів, мобільних додатків, електронних платформ та інших IT-рішень. Комітет був створений найбільшими індустріальними організаціями у галузі маркетингу та реклами ВРК та IAB у 2018 році. Сьогодні DDC об'єднує 11 компаній - лідерів ринку диджитал розробки в Україні: Advanced Team, CF.Digital, DL agency, Hexagon, Linecore, Seventeam, Sparkle Design, SOLAR Digital, Vintage, VIS-A-VIS, ZORELiT.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода