Нові функції для батьків і підлітків в Іnstagram від сьогодні доступні також в Україні

Meta додає нові інструменти в Instagram та ділиться освітніми ресурсами для батьків та опікунів підлітків.

Коментарі 865
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com

Нові функції допоможуть наймолодшим користувачам краще моніторувати свій час, що вони проводять під час користування з додатку. А батьки та опікуни дітей відтепер можуть:

  • Надсилати своїм дітям запити на дозвіл, щоб активувати інструменти спостереження. До цього часу надсилати такі запити могли лише діти.
  • Перевіряти, скільки часу підліток проводить в Instagram щодня та встановлювати денні ліміти.
  • Встановлювати певний час протягом дня або тижня, коли підліток буде користуватись з Instagram з обмеженнями.
  • Отримувати інформацію, коли дитина повідомляє про обліковий запис або допис, а також на кого конкретно була скарга та за якої причини.
  • Перевіряти, на кого дитина є підписна та хто є підписаний на неї.

Окрім нових функцій, призначених для батьків та опікунів, Instagram надсилатиме молодим користувачам спеціальні сповіщення, які заохочуватимуть до перегляду нового контенту, якщо вони вже неодноразово переглядали публікації на одну й ту саму тему у вкладці Explore. Ці сповіщення покликані переконати наймолодших користувачів відкрити для себе щось нове. Важливо згадати, що Instagram не пропонуватиме контенту, який може завдати шкоди самооцінці підлітків. Функція наразі тестується та поступово запроваджуватиметься на всіх ринках.

Meta запускає освітній Сімейний центр де дорослі користувачі можуть знайти поради про те, як спілкуватися з підлітками на різні теми пов'язані з інтернетом та як бути більш обізнаними про свою присутність онлайн. Meta продовжує працювати з експертами та організаціями, щоб створювати ще більш корисні ресурси для батьків та опікунів дітей.

Також нещодавно Meta опублікувала більш детальну інформацію про методи, які фірма використовує для розробки функцій для юних користувачів. Компанія розробила спеціальний процес для розробки нових продуктів, що повністю відповідає положенням Конвенції ООН про права дитини (UNCRC). Усі нові функції були розроблені у співпраці з підлітками, їхніми батьками та численними експертами.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода