Нова айдентика Bosphorus Development

Brain Tank створило нову айдентику для міжнародної будівельної корпорації Bosphorus Development

Коментарі 1561

Одна з великих турецьких будівельних компаній вирішила не зупинятися тільки на рідній території. Коли постала мета вивести бізнес на європейську арену — з’явився Bosphorus Development. Створення нової айдентики міжнародна компанія довірила українській креативній агенції Brain Tank — відомим експертам, які мають неабиякий досвід у роботі з девелоперами.

Brain Tank розробили логотип, який містить у собі зображення Мосту мучеників 15-го липня — першої споруди над Босфорською протокою, що з’єднує європейську й азійську частини Стамбулу. Присутність в айдентиці одного із символів Туреччини є посиланням на країну, де розпочався шлях будівельної корпорації. У логотипі також присутня дата заснування компанії — 1970 рік, що підкреслює важливість пам’яті про історію родинного бізнесу. Вишуканий мінімалізм, витонченість деталей, класичне поєднання темно-синього й білого кольорів — візуальне оформлення бренду виглядає, як дорогий діловий костюм, поза часом і трендами.

Айдентика, створена креативниками Brain Tank, відтворює цінності Bosphorus Development: пильну увагу до деталей, перфекціонізм виконання й надзвичайну повагу до своєї історії.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода