Нова айдентика на всі ягоди життя

Агентство mirrolab розробило нову айдентику для виробника замороженої ягідної продукції

Комментарии 1749

Darlisad — виробник ягідної замороженої продукції. Бренд працює з гуртовими закупівлями від інших великих компаній — виробників джемів, йогуртів, соків тощо. Бізнес компанії дозрів, налився соком і настав час змінити логотип та айдентику.

Креативне агентство хотіло врахувати особливість бізнесу і, разом з тим, сформувати настрій і характер бренду. Показати його як сучасного виробника найякіснішої продукції. А ще зробити логотип гнучким, на випадок трансформації бізнесу з b2b у b2c. Перспективи краще враховувати одразу.

Агентство знайшло лаконічне і соковите рішення. Спрощено зобразили округлість ягід трьома точками прямо у логотипі. Це і стрілка північно-східного напрямку, що символізує рух і розвиток, і ягідки, які летять з виробництва до клієнтів.

Пам’ятаючи, що клієнти Darlisad — серйозні фрукти, створили дві варіації логотипу. Більш строга основна версія — це знак та унікальна текстова частина, переважно для документації та ділових розмов.

Інша версія — жива та динамічна — для комунікації та бренд-айдентики. Це логічне продовження основного логотипу, де графічні символи у точках змінюються на ягоди, фрукти чи що завгодно ще. Можуть підлаштуватися під фон або додати йому настрою. Головне – зберігати округлість крапок.

І все буде ягідно ;)

 Darlisad for animation
За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода