Нова альтернатива типовим банківським кредитам

Час від часу у кожного у житті трапляється ситуація, коли йому бракує коштів на нагальні потреби. У тому випадку, коли до зарплатні залишається лише декілька днів – вкрай не розумно оформлювати традиційну банківську позику. Замість цього буде більш доцільно скористатися новою для фінансового ринку послугою – мікрокредитуванням.

Коментарі 1993

Для кого найкраще підходить мікрокредитування?

Мікропозики – це чудовий вихід для усіх верств населення, що мають стабільне джерело доходів, але опинилися у ситуації, коли цих коштів, з тих чи інших причин, не вистачило до початку наступного розрахункового періоду. До таких верств населення, зокрема, можна віднести:

  • Студентів;
  • Осіб, що наразі знаходяться у декретній відпустці;
  • Пенсіонерів.

Безумовно, це не повний перелік категорій населення, яким підходить мікрокредитування. Якщо намагатися охопити весь спектр осіб, яким може стати у нагоді мікрокредитування, то до них можна віднести усіх громадян України у віці від 18-ти до 90-та років, що мають офіційне або й не офіційне працевлаштування.

Переваги мікрокредитування у порівнянні з традиційними банківськими кредитами

Певно, що кожен, кому хоча б раз доводилося стикатися з оформленням кредиту у традиційних банківських установах розуміє, з якими колосальними втратами зазвичай пов’язано це явище. Альтернатива оформленню традиційних банківських кредитів у вигляді мікрокредитів має наступний ряд переваг:

  • Коротка тривалість усієї процедури. Загалом, у більшості випадків, весь процес не займає більше 10-ти – 15-ти хвилин.
  • Легка процедура оформлення. Не потрібно навіть полишати власного помешкання для того, щоб розпочати процес оформлення кредиту. Увесь процес проходить у більшості випадків онлайн.
  • Отримання грошей на будь-яку картку, будь-якого банку. Не потрібно заводити окрему банківську картку для оформлення кредиту.

Потрібно окремо зауважити, що процес оформлення мікропозики побудований таким чином, щоб її було зручно отримувати на нетривалі терміни. Скажімо, мінімальний термін взяття кредиту на сайті https://www.krediti24.com.ua/ становить усього 1 добу. А ще сама тому процента ставка по кредиту зазвичай становить усього лише не більше як 1% за добу.

Які документи необхідні для отримання мікропозики?

У будь-якому випадку, без невеликого переліку документів, що необхідні для оформлення позики не обійтися. Зокрема, для отримання позики у більшості мікрокредитних організації, вам знадобиться:

  • Паспорт;
  • Ідентифікаційний код платника податків.

Окремо зазначимо, що у більшості випадків немає жодної потреби у додаванні довідки про доходи, або будь-яких інших документів подібного характеру.

Обговорити з іншими читачами:
Погода