Bolt запускає нову категорію — Kids

Провідна європейська платформа для замовлення поїздок Bolt запускає нову категорію — Kids. Компанія інвестувала в купівлю якісних і безпечних дитячих автокрісел для всіх автомобілів у цій категорії.

Комментарии 1326

Перевезення дітей — дуже відповідальний процес, до якого потрібно поставитися з особливою ретельністю і турботою. Адже важлива не тільки безпека: дитина повинна добре та зручно почуватися в кріслі.

Після ухвалення закону про дитячі автокрісла компанія Bolt вирішила не залишати питання безпечного перевезення дітей на розсуд водіїв. Батькам більше не потрібно додатково уточнювати, чи є в машині спеціальне автокрісло, адже їм оснащено кожне авто в категорії Kids.

Замовити нову послугу дуже просто. Для цього потрібно лише вибрати категорію Kids у додатку Bolt. В автомобілях встановлено одне універсальне автокрісло. У такому автокріслі можна розмістити дитину у віці від 0 до 12 років і масою до 36 кг. Приємною новиною є і те, що протягом тестового періоду пасажирам не потрібно доплачувати за поїздку в категорії Kids.

Регіональний менеджер Bolt в Україні,Тарас Потічний

Безпека пасажирів має для нас першочергове значення.Ми підтримуємо закон про посилення відповідальності за порушення правилперевезення дітей, тому одразу почали роботу над створенням нової категорії таінвестували в купівлю спеціальних автокрісел.

Компанія Bolt постійно працює над створенням нових сервісів, щоб пасажири могли здійснювати зручні поїздки кожного дня. Нагадаємо, що раніше були анонсовані нові категорії: Pets (для поїздок із тваринами), Delivery (для доставки малогабаритних відправлень), а нещодавно була запущена категорія Business (для ділових поїздок в автомобілях підвищеного комфорту).

За матеріалами прес-релізу.

Обсудить с другими читателями:
Погода