Нова концепція пива «Чернігівське Біле»: неідеальне та справжнє

Компанія AB InBev Efes Україна розробила оновлену концепцію українського бренда «Чернігівське Біле». Свіже бачення популярного пива втілене в останньому рекламному ролику, який вийшов у ефір 3 червня.

Комментарии 1356

При створенні комунікаційної платформи спеціалісти з креативного агентства Michurin керувалися принципом «Люди люблять неідеальні речі». Поняття неідеальності несе в собі вир емоцій і бурю спогадів. Саме тому оновлена концепція пива «Чернігівське Біле» підкреслює характеристики, які роблять його неідеальним. Так, це пиво нефільтроване, має мутний колір та осад, але саме завдяки цьому зберігає свій неповторний смак.

Останній рекламний ролик від «Чернігівське Біле» ілюструє оновлену комунікаційну платформу бренда. Його герої переживають щирі, непідробні емоції, які роблять життя яскравим. Творці ідеї грають на контрасті «ідеального» та «неідеального». Перші кадри показують собаку, який слухняно виконує команди господаря, а за кілька секунд цей самий домашній улюбленець безтурботно бавиться в траві без жодних правил.

Інший міні-сюжет зображує «ідеальне селфі», за яким слідують «живі» фото, із заплющеними очима та розпатланим волоссям. Герой ролика фарбує стіни в ідеальний білий колір, але несподівано бачить нерівні, намальовані дитячою рукою позначки на одвірку. Усі ці моменти поєднує любов до неідеального. Наприкінці герої збираються біля свого будинку, щоб насолодитися унікальним і неповторним смаком пива «Чернігівське Біле», яке приваблює своєю справжністю.

«Оновлена комунікаційна платформа пива «Чернігівське Біле» нагадує споживачам, що неідеальні речі відбуваються з нами щодня, саме з ними ми отримуємо справжні емоції — радість, сум, захоплення. Те саме стосується і смаку пива — це і робить його неповторним. Цю ідею втілює наш новий рекламний ролик, який зображує справжню красу неідеальних речей і моментів. Саме вони надовго залишаються у пам’яті», — коментує Олена Чмишук, старший менеджер з маркетингу AB InBev Efes Україна.

 video
За матеріалам прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода