Нова номінація у конкурсі Ukrainian Design

Дизайн мобільних інтерфейсів - нова номінація у конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of

Коментарі 23758 серпня 2013 року в Україні в конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of відкрито нову номінацію – дизайн мобільних інтерфейсів.
 
Розробка мобільних інтерфейсів - це окремий напрямок дизайну, який поєднує в собі естетичну та функціональну сторони. І вимоги до дизайну, і секрети успіху найкращих мобільних інтерфейсів є досить специфічними. Тому організатори конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of прийняли рішення про створення окремої номінації.
 
Конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of, який спрямований на встановлення високих стандартів галузі і демонстрацію найкращих зразків дизайну, зробленого в Україні, дозволить зібрати та продемонструвати найкращі зразки дизайну мобільних додатків, які здатні успішно конкурувати з іноземними розробками.  
 
«На сьогодні дизайн інтерфейсів додатків мобільних пристроїв, як і дизайн інтерфейсів в цілому, є одним із найтрендовіших напрямків Digital дизайну. І в даному випадку ми можемо говорити про дизайн не тільки в розрізі естетики, а й у розрізі спрощення, зручності та прогресу. І це не тимчасовий тренд, як багато хто звик думати, тому що світ стає більш швидким, більш уніфікованим, більш мобільним», – зазначив Дмитро Федоренко (директор Studio7, digital production, член правління ADC*UA).
 
«Коли світ з кожним днем стає все більш «цифровим» і ми все більше часу проводимо з електронними гаджетами, мобільні інтерфейси стають невід’ємною частиною нашого життя і починають в тому числі формувати його естетику. І тому для нас дуже важливо, щоб ця естетика була найвищої якості і сприяла культурному розвитку людей», - додає Елеонора Дукова, директор конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of 
 
Прийом робіт на конкурс триватиме до 1 вересня 2013 року. З 16 по 20 жовтня 2013 року пройде виставка, на якій можна буде побачити найкращі роботи конкурсу, а 18 жовтня 2013 відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців.
 
Конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of є єдиним конкурсом в Україні, журі якого є абсолютно незалежним і об’єктивним, тому що до його складу входять тільки всесвітньо відомі закордонні дизайнери.

 

Обговорити з іншими читачами:
Погода