"Нова пошта" у березні відкрила 10 нових відділень у Польщі

Українська логістична компанія "Нова пошта" у березні відкрила 10 нових відділень у Польщі: на початок квітня працюють 30 відділень Nova Post у 18 польських містах.

Коментарі 938
Пресслужба компанії повідомила, що найбільша кількість відділень відкрита у Варшаві - 6, у Кракові - 4, по 2 відділення у Любліні, Вроцлаві, Познані та Гданську, у решті міст - по одному.

"До кінця червня планується відкрити 50 відділень у всіх польських воєводствах. У березні мережа Nova Post у Польщі збільшилась на 10 відділень. Вони відкрились у нових польських містах, таких як Білосток, Бидгощ, Щецин, Ченстохова, Кельці, Єленя-Гура, Гожув Великопольський та Ополе. Також почали працювати два нових відділення у Кракові - тепер їх у цьому місті чотири", - йдеться у повідомленні.

При цьому серед нових відділень відкрито шість поштових, у яких клієнти можуть отримувати та відправляти посилки до 100 кг, а також чотири вантажних, до 1000 кг, у таких містах як Бидгощ, Єленя-Гура, Ополе та Краків (відділення №3).

У "Новій пошті" додали, що найчастіше в Україну відправляють косметику, парфуми, БАДи, побутову хімію, харчові продукти у заводському пакуванні, які не потребують спеціального температурного режиму, та одяг. Термін доставки складає від 3 днів.

За матеріалами https://www.epravda.com.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода