Нова пошта в Тіндері запрошує на побачення

Нова пошта креативно привітала клієнтів через сервіс знайомств. З нагоди свого 22 Дня народження та Дня всіх закоханих Нова пошта створила акаунт у Тіндері та запрошує до себе на побачення.

Коментарі 728

У особистих повідомленнях застосунка кожен користувач, з яким стається взаємна симпатія з Новою поштою - «it`s a match» - 13 та 14 лютого отримує запрошення на романтичне побачення у відділенні та промокод на одну іменну безкоштовну доставку посилки.

«Нова пошта використовує будь-який привід, щоб потішити своїх клієнтів. Тим паче зараз, коли ситуацій для щирої радості в нас значно поменшало через війну. Вдавшись до креативного підходу, ми подарували нашим клієнтам трошки сміху, посмішок і уваги, а також нагадали, що Нова пошта завжди поруч. І якщо тобі просто немає з ким провести День закоханих - приходь до нас на побачення у відділення», - коментує активність Олена Плахова, директорка з управління репутацією групи компаній Нова пошта.   

Шукай профіль Нової пошти у застосунку тіндер та отримуй щирі емоції і індивідуальний промокод на безкоштовну доставку посилки  вагою до 30 кг.

За матеріалами пресрелізу 

Обговорити з іншими читачами:
Погода