Нова пошта запускає курс з інформаційної гігієни для своїх співробітників

Мета компанії – навчити кожного працівника правильно визначати джерела інформації, яким можна довіряти, та розпізнавати розповсюджені способи викрадання персональних даних через соцмережі та месенджери

Коментарі 797

У Новій пошті стартує навчання для всіх співробітників групи компаній незалежно від посади.

«За дослідженням USAID, лише 3% українців можуть розпізнати фейки, хоча половина думає, що вміє це робити. У Новій пошті працює понад 42 тисячі співробітників разом з працівниками партнерів-франчайзі. Ми хочемо, щоб кожен з них володів базовими знаннями про інформаційну гігієну, вмів відрізняти джерела інформації, яким варто довіряти і яким ні, у соціальних мережах знав про пастки, які можуть призвести до витоку персональних даних», – говорить Олена Плахова, директор з управління репутацією Нової пошти.

Навчання буде складатися з теоретичної та практичної частин. Теорія, зокрема, включатиме в себе лекцію, відеоролики, а також рекомендації щодо книг та фільмів, присвячених тематиці. Під час лекції співробітники дізнаються як безпечно читати новини, користуватися соцмережами і при цьому не попадатися на гачок розповсюджувачів фейків. Онлайн-лекція проводитиметься на основі актуальних досліджень та конкретних кейсів з медіа, Facebook та Viber.

Після теоретичної частини учасники навчання зможуть закріпити свої знання на практиці за допомогою різноманітних тестів.

Навчання проводитиме Оксана Мороз, засновниця волонтерської ініціативи з інформаційної гігієни «Як не стати овочем».

У планах компанії – запустити подібний курс і для клієнтів.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода