Нова реклама Київстар, а не оце от все: Сусідські інсайти в осінній кампанії телекому

Креативники із SHOTS створили нову комунікацію для тарифів «Все разом» від Київстар

Коментарі 1554

Ролики в естетиці ситком-серіалу розповідають дотепні історії із життя сусідів у багатоквартирці. Цього разу торкнулись одвічної теми сусідських суперечок.

«От є думка, що інтернет — зло. Та ми переконані, що це найдобріше добро. Бо краще ж подивитись Лігу чемпіонів з коханим чоловіком, ніж кидати його через прогиб під акомпанемент сусідських стуків по батареї. Уже мовчимо про сусідів, що мають дриль!» — розповідає креативник Саша Тітарчук.

Нові ролики жартома називають справжнім лайфгаком мирного співсусідства. А от герої історій — давно знайомі аудиторії, адже у промо «Все разом» Київстар дотримується принципу серіальності.

Юрій Чорненький

Щоразу ми ставимо нову планку у створенні рекламнихкампаній, так щоб у саме сердечко. Тож для флагманських тарифів “Всеразом” ми створили аж 6 роликів, щоб оце от все і з різними інсайтами.Так, справді, усі мають знати, що, об’єднуючиКиївстар ТБ, Домашній інтернет та мобільний зв'язок,ви отримуєте знижку до 50%. P.S. До речі, 4 із 6 роликів визможете побачити тільки в ремаркетинг-кампаніїїчи на Київстар YouTube-каналі. Тож мерщійна перегляд. Це must see

 Kievstar FMC / drill
 Kyivstar FMC / Dance
 Kievstar FMC / WRESTLING
 Kievstar FMC / TENNIS
 Kievstar FMC / BOWLING
 Kievstar FMC / TWO DIMAS
За матеріалами прес-релізу.
Обговорити з іншими читачами:
Погода