Нове рішення для створення інтернет-магазинів — українська система Mercurio CMS

Відтепер швидко і доступно створити сайт можна з українською системою CMS Mercurio.

Коментарі 1928

Систему CMS Mercurio створили на одному з найкращих фреймворків у світі Laravel, завдяки чому інтернет-магазин можна розвивати до будь-якого масштабу. Книгарня, ресторан, магазин одягу або електроніки уже доступні для замовлення. Розробила нову CMS київська компанія VIS-A-VIS, яка з 2003 року працює на ринку розробки складних web-рішень. Декілька років оновлень та доопрацювань і CMS Mercurio вийшла на ринок як окремий продукт, призначений для e-commerce.

VIS-A-VIS поставила за мету створити якісну українську CMS для інтернет-комерції, яка допомагає швидко та просто створювати будь-які ecommerce-проекти в усьому світі. І справді, система має широкий функціонал прямо «з коробки»:

  • Можливість продавати на 9 майданчиках таких як Google Shopping, Facebook, Rozetka та інші.
  • Адаптація під різні пристрої, інтеграція зі службами доставки (Нова Пошта, Укрпошта, Justin та Meest), інтеграція з CRM-системами (Bitrix 24, Sales Drive).
  • Інтеграція з сервісами онлайн платежів (LiqPay, Portmone), керування товарами та замовленнями.
  • Блочна система побудови сторінок. Завдяки їй можна дуже легко і зручно будувати окремі посадкові сторінки з попередньо запрограмованих блоків, просто додаючи їх та перетягуючи в потрібному порядку.

Готовий шаблон, кастомна розробка чи CMS Mercurio?

Раніше у власників бізнесу було два вибори:

  1. Використати готові шаблони, і підганяти свій проект під них.
  2. Кастомна розробка — індивідуальне рішення під потреби бізнесу, яке коштує в рази дорожче.

CMS Mercurio дозволяє розробити проект дешевше, ніж при кастомній розробці, але так само якісно і з можливістю адаптувати під особливі потреби бізнесу. Навіть коли інтернет-магазин виросте до 3 чи 5 млн відвідувачів на добу, сайт працюватиме так само швидко. Це можливо завдяки тому, що в основі проекту популярні фреймворки та технології (Laravel, Vue, Elasticsearch та інші), а не «самописний двіжок».

Замовник може вдосконалювати, розвивати проект самостійно, рішення готове до кастомної розробки та може інтегруватися з різними програмами. В компанії CMS Mercurio обіцяють, що інтернет-магазин взагалі не матиме обмежень в розвитку та масштабуванні.

Як вдалося створити таку потужну систему?

Компанія вже має 18-річний досвід розробки рішень для інтернет-проектів будь-якої складності.

Рішення надійне та працює з високою швидкістю завдяки використанню передових технологій — фреймоворків Laravel, Vue, пошукової системи Elasticsearch, методів захисту даних, контролю відмовостійкості сайтів. CMS Mercurio спеціально створена для інтернет-магазинів та орієнтується саме на цю нішу.

Контакти:

Створити інтернет-магазин на платформі - Mercurio CMS

+380732444055

[email protected]

Mercurio CMS - Home | Facebook

Mercurio CMS | Сайт (@mercuriocms) • Instagram photos and videos

https://www.youtube.com/channel/UCc84-hLeMEJ85Yi5fMVotAw?sub_confirmation=1

Обговорити з іншими читачами:
Погода