Новий бренд додатку в сфері автострахування

Кейс від Leletko&Pronyk.

Коментарі 2013

Raptom - це додаток для страхування авто. Але головна фішка не лише в покупці страховки, а й в тому, що додаток допоможе вирішити страховий випадок за тебе в разі ДТП.

Команда додатку прийшла до нас з запитом запустити на ринок оновлений бренд, залучити нових клієнтів, зробити бренд цілісним та донести суть продукту.

Страховки в житті людей

Для того, щоб зрозуміти ситуацію в категорії і розповісти про Raptom зрозуміло, ми розпочали з кабінетного дослідження, в якому взяло участь близько 100 респондентів. З дослідження стало зрозуміло, що для того, щоб отримати виплату від страхової часом треба бути або стати юристом. І люди витрачають на це багато часу.

Аудиторія

На глибинному інтерв'ю ми познайомилися з Костею. Він сучасний, йому років 30. Він не фанат Кремнієвої долини та Ілона Маска, але завжди в курсі подій. Нехай це презентація нового айфону чи запуск ракети.

Все, що треба Кості після ДТП, відремонтована машина.

Страгегія

Костя надихнув нас на стратегію.Її можна описати одним словом:

ШВИДКІСТЬ

З додатком швидше обереш та купиш страховку, швидше вирішиш страхову тяганину і продовжиш робити те, що любиш.

RAPTOM — це додаток, де страхуєш, а раптом щось — швидко ремонтуєш

На декількох глибинних інтерв'ю ми зрозуміли, що назва Sdelky більше асоціюється з фінансами, ніж страхуванням. Тому вирішили її змінити.

Так Sdelky стали Raptom.

Айдентика

Ми створили діджитал айдентику. Ідея айдентики в колі, яке залите градієнтом і нагадує кнопку SOS, STOP. Ми шукали елементи, які легко запам'ятаються і пояснять просто суть додатку. Щоб зрозуміла навіть п'ятирічна дитина. Для цього придумали айдентику з фігурами, які деформуються при ударі і вирівнюються одразу після вирішення ДТП.

 video

Комунікація

Раптом щось — вирішуй швидко

Придумуючи ідею комунікації, ми зрозуміли, що водій, який потрапив в ДТП засмучується не лише через нього. Але й через те, що його плани зміняться. Бо він їхав собі спокійно в офіс, а якийсь зівака на шкоді його поцарапав.

Крім стресу, паперової тяганини зі страховою, він змушений перенести або відмінити свої справи. І це засмучує найбільше.

Навіть невелике ДТП - велика неприємність. Але її можна вирішити. Не потративши на це цілий день.

Оскільки ми рекламуємо не лише фішку додатку, але й покупку страховки, в нас з'явився додатковий меседж.

Раптом щось — купуй швидко

Результати

Після тестового запуску реклами ми зрозуміли, що потрібно змінити, покращити в самому додатку. І надалі допомагаємо команді клієнта реалізовувати нову стратегію. Також до додатку приєднуються нові СТО-партнери по всій Україні.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода