Новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Бренд-агенція третьої хвилі UAGENCY зняли ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City - #NewEra

Коментарі 1546

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відео - комунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню їхньої ефективності на території можливостей в Україні.

Три роки тому завдяки зусиллям команди UFuture в Україні з’явився перший інноваційний парк, що працює за принципом impact investment (тобто таких, які націлені не лише на прибуток, тай не у найближчі 10 років, а на створення екосистем, соціальний та економічний вплив).

 video

Сюжет відбувається посеред відкритого простору інноваційного парку, а головні герої комунікаційного відео - засновник та керівні партнери UNIT.City, які є командою нового етапу розвитку - #NewEra.

“Ми з партнерами створюємо простір, який об'єднує талановитих і працелюбних людей. UNIT.City – центр розвитку креативної економіки та старт для інновацій. Завдяки світовому досвіду, командній грі та новим підходам, саме тут буде створено тисячі інноваційних компаній”, — прокоментував засновник UFuture Василь Хмельницький.

CEO UNIT.City Домінік Піоте привіз в Україну навички та знання, які отримав за часи роботи у Кремнієвій долині. Наразі він займається питаннями цифрових трансформацій і побудовою гнучкої екосистеми, яка постійно росте та вдосконалюється. Глобальна мета Домініка — вивести UNIT.City на міжнародний рівень, залучити до нас представництва інноваційних компаній - світових лідерів.

Задача керуючого партнера UNIT.City Костянтина Євтушенко — зробити так, аби нашим резидентам було комфортно навчатися, працювати, відпочивати та розвиватися всім разом.

А партнер та CFO UNIT.City Кирило Бондар робить так, щоб найкращі світові фінансові організації обирали UNIT.City місцем для своїх інвестицій. Адже ми відкриті для всіх партнерів, які разом з фінансовими вливаннями принесуть в UNIT.City досвід і нові знання.

“У відеокомунікації #NewEra ми прагнули передати нову енергію команди та настрій еволюції розвитку парку, що сьогодні об’єднує прогресивних підприємців, стартапи та великі компанії - в серці інновацій України”, - Сергій Яценко, керівник департаменту відео продакшену UAGENCY. 

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода