Новий проєкт «Креативна Січ» залучає рекламників у боротьбу з ворогом на креативному фронті

Агенція Banda запустила великий та важливий проєкт «Креативна Січ» - https://creativesich.com. Мета проєкту – об'єднати 10 000 творців та перемогти на креативному фронті. Це необхідно для посилення голосу України у світі, щоб отримати важку зброю, фінансування та політичну підтримку.

Коментарі 2621

«Коли ми перестаємо діяти — світ перестає паритись війною в Україні. – зазначає Павло Вржещ, співвласник і креативний директор агенції Banda. -  Якщо ми не паримось, не шумимо, не мітингуємо — світові стає пофіг. Нам немає діла — то і світові немає діла. Україна випадає з порядку денного. І тоді ми залишаємося з ворогом сам на сам».

Стати частиною «Креативної Січі» може кожен працівник креативної індустрії, незалежно від профілю та спеціальності. Кожен створює стільки, скільки він сам вирішить. Обов`язків по часу чи об`єму роботи немає, але важливе бажання допомогти своїми вміннями Україні.

Щопонеділка на «Січі» проходитиме відеобрифінг на актуальну тему тижня, яка попередньо узгоджується з Офісом Президента.

Більше інформації на сайті https://creativesich.com.

Долучайтесь до нового креативного волонтерського ком'юніті.

Що можна зробити для Січі:

  • Запросіть до Січі своїх знайомих творчих людей.
  • Поширіть про Січ у себе в сторіз. Що більше людей дізнається – то більше людей запишеться.
  • Підписуйтесь на телеграм-канал Січі https://t.me/creativesich.

Усе буде Україна!

Обговорити з іншими читачами:
Погода