Новий ролик lifecell: тримаємо зв’язок

Український мобільний оператор lifecell розпочинає комунікаційний рік з нової іміджевої історії про роботу мережі в умовах війни. Слоган рекламної кампанії — «Тримаємо зв’язок!».

Коментарі 831

Ролик розповідає про інженера з експлуатації мереж, який буквально піднімається в небо, аби дати людям змогу сказати рідним і близьким найголовніші слова любові й надії. Сьогодні мобільний оператор забезпечує роботу мережі ціною надзусиль, попри руйнування інфраструктури, брак електроенергії для роботи базових станцій — всього, що впливає на стабільність зв’язку. «Майже ангели» іноді вдаються до чудес, аби абоненти могли прочитати новини та зателефонувати найближчим. Саме тому слоган кампанії наголошує: «Тримаємо зв'язок!».

«Наша історія — не лише про тих, хто задіяний на передовій мобільного фронту, тобто інженерів з експлуатації мереж. У нинішній кампанії lifecell відверто говорить про якість надання послуг у цей скрутний час. Зв'язок не завжди працює на високому рівні через незалежні від оператора обставини, але ми переборюємо труднощі заради абонентів», – коментує Аві Щупак, керівниця відділу маркетингових комунікацій lifecell.

Перша цьогорічна кампанія мобільного оператора транслюватиметься онлайн та на носіях зовнішньої реклами.

 video
За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода