Новий склад топ-менеджменту Групи компаній Olkom

В кінці 2019 року в Групі компаній стався ряд позитивних змін, які тривають і зараз. Відбулось оновлення команди топ-менеджменту.

Комментарии 983

У січні 2020 року на посаду Голови правління ПрАТ «Київський маргариновий завод» (виробничий підрозділ Групи компаній Olkom) призначено Ніну Лещенко, яка паралельно обіймає посаду Операційного директора Olkom Group. Основна концепція Групи полягає в тому, щоб нести повну відповідальність за якість продуктів та інновації, тому було прийняте рішення призначити Заступником Голови правління ПрАТ «КМЗ» Оксану Зайченко, яка раніше обіймала посаду Директора з управління якістю. Крім того, новим HR директором стала Олена Бєлова, яка має багаторічний досвід впровадження ефективних HR практик.

«Головною метою Olkom Group, як і будь-якої іншої компанії, що виробляє харчові продукти, є зростання рівня продажів і підвищення ефективності бізнесу, — коментує Ганна Олексенко, ключовий акціонер Групи компаній Olkom. — Зміни в організаційній структурі Групи компаній і формування нової, якісної системи управління дозволить нам зміцнити свою позицію на ринку. До нашої команди приєдналися професіонали своєї справи: креативні люди з новими ідеями і реальними досягненнями на ринку».

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода