Новий та стильний каталог бренду дитячих колясок

Агентство mirrolab розробило каталог продукції, яким змогло донести імідж бренду

Комментарии 1102

Для польського виробника дитячих колясок Anex креативне агентство mirrolab  розробило красивий і стильний каталог. Окрім інформативності та зручності для менеджерів і турботливих батьків, важливо було донести імідж бренду.

 Anex_Catalog_Case_Video

З цим допомогли іміджеві фото на розворотах, з яких починається розділ кожної моделі. Щоб зробити їх ще більш небанальними і розбавити технічну монотонність попередніх сторінок, використали мультиекспозицію. Як результат – цікаве сяйво, накладання текстур, контраст світлих і темних елементів. Такі фото хочеться розглядати довше і детальніше.

У ці ж розвороти потрапили кольорові сторінки меншого розміру з коротким описом концепції моделі коляски. Так зручніше розуміти і знаходити початок нового розділу. Орієнтуватись у структурі каталогу також допомагають крупні бокові заголовки з ключовими назвами комплектуючих, функцій, слоганами та моделями.

Загалом каталог компактний, як жіночий журнал, і легко ховається в сумочці. Обкладинка з приємного екокартону і матова поверхня надають кольорам пастельності при друці. На сторінці про нас та нагороди є цікава типографіка, яка передає настрій молодої, енергійної команди, для якої дизайн відіграє важливу роль.

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода