Новий Unpacking Ads з Ярославом Ведмідем з Postmen

В новому інтерв’ю на Unpacking Ads з лідерами рекламної індустрії говоримо з Ярославом Ведмідем, засновником та керівником комунікаційної агенції Postmen.

Коментарі 2347

Всеукраїнська рекламна коаліція продовжує серію інтерв’ю «Рекламна індустрія у персоналіях» на YouTube-каналі Unpacking Ads. В новому сезоні інтерв’ю від ВРК учасниками вже були: Юрій Дума, керуючий директор комунікаційного агентства provid, Олена Плахова, директор з управління репутацією та маркетингом ГК Нова Пошта, Андрій Франчук, керуючий партнер та креативний директор групи Brain Tank, Костянтин Шнайдер, Chief Creative Director в Publicis Groupe Ukraine and Czech Republic та Saatchi & Saatchi Ukraine.

Ярослав в новому випуску розповів про напружену роботу на інформаційному фронті, успіхи Postmen на рекламних фестивалях, топові позиції у рейтингах, соціальні проєкти та комунікації. Також поговорили про досвід Ярослава у політичних комунікаційних кампаніях, особисте життя, ультрамарафони в горах та багато іншого.

Ярослав побажав всім стійкості, вдачі, сміливості: «Бути настільки сміливими, наскільки сміливою є країна, наскільки сміливою є передова. Від кожного з нас сьогодні залежить багато, ми як креативники відповідаємо і за свої команди, ми відповідаємо за хід війни в інформаційній частині, де кожен з нас може щось робити, ми відповідаємо за сприйняття України за кордоном. Я би побажав колегам максимальної сміливості поза межами того, що кожен з нас вважає бізнесом. Сьогодні ніхто з нас не має права на те, щоб просто займатись комунікаційним та креативним бізнесом, я би очікував від кожного з нас набагато більше зусиль, які лежать поза межами ваших контрактів. І перемоги всім!».

 video

Дивіться інші інтерв’ю на Unpacking Ads з:

·           Костянтином Шнайдером, Publicis Groupe та Saatchi & Saatchi Ukraine https://youtu.be/RTAtmVzIytE

·           Оленою Плаховою, ГК Нова Пошта: https://youtu.be/zs5QhdshPj8

·           Андрієм Франчуком, Brain Tank: https://youtu.be/bnxy69vpQ4Y

·           Юрієм Дума, provid: https://youtu.be/oePoQXgpE14.

Підписуйтесь на канал Unpacking Ads – http://bit.ly/2q7Q66b.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода