Новим очільником Starlight Production стане Віталій Гусєв

З 1 січня управління продакшном здійснюватиме головний операційний директор Starlight Media. Володимир Локотко завершує роботу на цій посаді 30 грудня.

Коментарі 3581
Віталій Гусєв очолить Starlight Production - один з найбільших українських продакшнів, компанію групи Starlight Media. Він опікуватиметься розвитком виробництва медіагрупи - удосконаленням партнерства з телеканалами та зовнішніми замовниками, як в Україні, так і за кордоном. 

Олександр Богуцький, СЕО Starlight Media: “Ми переконані, що Віталій зможе посилити ефективність Starlight Production та розвинути наше виробництво і сервіси у відповідності до викликів цього часу. З розумінням його досвіду та експертизи, очікуємо на новий якісний етап креативного партнерства Виробництва з нашим Мовленням та розвиток нових комерційних напрямків. Ми вдячні Володимиру Локотко за багаторічну співпрацю з нашою медіагрупою, спільні досягнення та розвиток продакшну Starlight Media. Ми бажаємо йому успіху у новому етапі кар’єрного розвитку та сподіваємось на партнерство у реалізації нових проектів в майбутньому.”

“Робота в Starlight Media - велика частина мого професійного життя. Я вдячний команді, з якою ми разом роками створювали важливі історії, розвивали потужності нашого виробництва та реалізовували проекти, що робили компанію сильнішою. Люди Starlight Production - великі професіонали і я пишаюсь тим, що разом ми стали лідерами індустрії, які задають рівень якості та ефективності", - Володимир Локотко.

Нагадаємо, до 2021 року Віталій Гусєв був операційним директором Starlight Production. Пізніше, його було призначено головним операційним директором медіагрупи.

Віталій Гусєв, COO Starlight Media, директор Starlight Production: “Starlight Production об’єднує видатні за рівнем професійності, таланту та якістю сервісу команди. Я маю успішний досвід роботи з ними, тому впевнений у наших спільних досягненнях на цьому новому етапі. Попереду у нас багато роботи - як з розвитку виробництва та бізнес-ефективності в час війни, так і у пошуку нових напрямків, що посилять медіагрупу. Я бачу великий потенціал у напрямках міжнародного співробітництва - ко-продукції та дистрибуції сервісів, розвитку виробництва для діджиталу, пошуку нових замовників. Впевнений, що потенціал Starlight Production не обмежується кордонами галузі чи країни”. 

У жовтні цього року, до периметру управління Віталія Гусєва також було віднесено напрям діджиталу Starlight Media. Зокрема, він опікується стратегією розвитку та збільшення монетизації діджитал-напрямків медіагрупи. 

За матеріалами пресрелізу 
Обговорити з іншими читачами:
Погода