Новинний додаток для міленіалів SQUID стартував в Україні

В Україні стартував шведський мобільний додаток SQUID App, спрямований в першу чергу на аудиторію міленіалів.

Комментарии 1195
SQUID App розроблено медіа-компанією Njuice AB, у Стокгольмі, Швеції. SQUID App агрегує останні новини з якісних джерел різної тематики і дозволяє користувачам обирати ті теми, які їм справді цікаві. У такий спосіб читачі створюють свою індивідуальну стрічку новин.

В додатку можна редагувати статті (малювати, підкреслювати, робити позначки) і ділитись редагованим варіантом в соціальних мережах. Однією з головних переваг додатку є можливість в один клік змінювати країну і читати оригінальні новини з більше, ніж 20-и країн. Наприклад, прочитавши політичні новини в Україні, можна перемкнути на міжнародну англомовну версію і продивитись міжнародні новини з теми Культура чи Стартапи. 

SQUID App доступний безкоштовно в Великобританії, Італії, Польщі, Іспанії, Франції, Нідерландах, Росії, Швеції, Німеччині, Австрії, та інших країнах, а також в доступі міжнародна англо- та іспаномовна версії. Додаток отримав дуже добрі відгуки від користувачів в App Store, Google Play Store та Huawei AppGallery та позитивні рецензії в медіа в усіх ринках, де додаток було запущено.

«Ми хочемо допомогти молодим поколінням заново відкрити для себе читання новин як певне цікаве, веселе та захоплююче щоденне заняття», - говорить Йохан Отеліус, СЕО та засновник SQUID App.

SQUID App є дуже простим, зручним та інтуїтивним у використанні.  Тим часом, додаток збільшує трафік видавців/джерел новин, притягуючи до них цільову аудиторію міленіалів, оскільки обираючи статтю у стрічці, читач переспрямовується на сайт-джерело. 

Дізнайтесь більше інформації на www.squidapp.co.

За матерiалами прес-релiзу
Обсудить с другими читателями:
Погода