Інстаграм-акаунт ukraineisatwar закликає кожного українця щодня нагадувати світу про війну в Україні

Ми не знаємо, скільки ще часу триватиме війна в Україні, тож повинні використовувати всі наявні інструменти, щоб зосереджувати на ній увагу світової спільноти.

Коментарі 3562
Уже можна помітити, як світові медіа та деякі знаменитості поступово змінюють наратив, називаючи війну конфліктом,
і як легко зміщується фокус на постановочні сцени «спротиву» від російських пропагандистів і заклики про братерство.
Втрата уваги через зміну локальних контекстів і втому від негативу послаблює наші позиції. Тож питання в тому, яким чином ми можемо підтримувати увагу до війни в Україні? Один із найпростіших і найдоступніших способів залучити західну й світову аудиторію — інстаграм.

Агентство комунікацій provid створило профіль ukraineisatwar, який має єдину мету й універсальний контент-формат: відлік днів війни та щоденне нагадування про повномасштабну війну, що триває в Європі. Просто й буквально: 1 день війни — 1 щоденний допис, який про неї нагадує.
«Повідомлення, яке ми доносимо, звучить так: історія про повномасштабну війну в Європі, а саме в Україні, не має зникати з поля зору світової спільноти. І кожен може цьому допомогти — достатньо зафоловити цей профіль (стежити за війною в Україні) і шерити наш контент у своїх сторіз. Тоді історія про нашу війну “житиме” ще 24 години, а потім іще й іще. Для тих, хто переймається нашою трагедією, це стане простим і доступним нагадуванням серед буденного контенту в стрічці та дасть змогу в один клік зробити свій внесок у допомогу країні», — розповідають в агентстві комунікацій provid, яке належить до групи agama.

У першому дописі агентство виклало концепцію акаунту й тегнуло багатьох світових знаменитостей, які заявили про підтримку України.
Агентство provid дуже сподівається, що цей акаунт буде найбільш порожнім в інстаграмі та найближчими днями втратить сенс. А поки що закликає використовувати всі доступні засоби, щоб зберігати високий рівень уваги до війни в Україні.

За матеріалами персрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода