Інсталяція від України з червоними серцями на Євробаченні-2023 викликала у відвідувачів справжні емоції

5 травня, платформа Ukraine.ua відкрила інтерактивний простір про Україну для аудиторії Євробачення-2023 у Ліверпулі.

Коментарі 1708

Простір представлений фотозоною та інтерактивною інсталяцією, які покликані показати справжню Україну, де краса живе поруч з війною. Вони першими зустрічають гостей Євробачення на алеї «Discover Ukraine», що працює в рамках «Eurovision Village», та нагадують, чому країна-переможниця не може приймати конкурс цьогоріч.

Фотозона у формі серця представляє символ України на цьогорічному Євробаченні — пісню #HeartOfSteel гурту TVORCHI. Ілюстрація всередині серця виконана у стилі української витинанки — унікального виду народного мистецтва, який у цьому випадку  розповідає найважливіші історії України воєнного часу. Символи синього кольору говорять про мирну Україну, її красу та культуру, а жовті елементи – воєнні. Ілюстрації нагадують іноземній  аудиторії, що РФ продовжує війну проти України, та пояснює за що борються українці. Слово «свобода» — у самому центрі серця слугує нагадуванням про те, що боротьба за найважливішу цінність для всіх українців та світу триває.

Усім відвідувачам фотозони пропонується відкрити свої серця для України та подивитися на витинанку через червоний фільтр. Використовуючи його, усі символи війни — ракети, дрони та зброя — зникають, і перед нами з'являється мирна Україна з її неймовірною красою та багатою культурою. Кожен може перевірити як працює фільтр за допомогою маленьких червоних скляних сердець безпосередньо біля фотозони або ж скористатися цифровим фільтром, який доступний на сторінці Ukraine.ua в Instagram.

Реакцію іноземних відвідувачів можна побачити на:

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода