Інтерес до онлайн-шопінгу зміцнюється

Рейтинг популярних сайтів за червень 2022

Коментарі 4907
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
У червні українці продовжили цікавитися покупками техніки та гаджетів, товарів для дому й будівництва на найбільших e-commerce майданчиках України. Про це свідчать дані дослідження Kantar CMeter.

Rozetka.com.ua, Olx.ua та Prom.ua закріпили свої позиції в першій вісімці популярних сайтів. Epicentrk.ua піднявся на 13-ту сходинку в рейтингу, аHotline.ua (22-ге місце) та Allo.ua (24-те місце) знову потрапили до нього.

У червні українці менше переглядали новини та прагнули відпочити за переглядом фільмів або спортивних змагань. Відтак в ТОП-25 знову потрапили Rezka.ag (16-та сходинка) та Parimatch.com (25-та сходинка).

Серед новинних сайтів зберегли популярність: Pravda.com.ua, Tsn.ua, Unian.net таNews.obozrevatel.com.

Літо – традиційний сезон для відпусток. Попри війну українці поновили перегляди Booking.com – охоплення сайту збільшилося вдвічі, що дозволило потрапити йому в ТОП-100.

Двійка незмінних лідерів: Google та Youtube.
Дані Kantar CMeter, desktop і mobile інтернет-користувачі у віці 14-70 років, n = 5000

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти.

Frame-centric- лічильники встановлені не на сайті, а в фреймі банерної мережі.

User-centric- панель, респонденти зі встановленими плагінами у браузерах та додатками Kantar на телефонах, що поряд зі стандартними показниками (перегляди сторінок, охоплення, соціально-демографічні показники по всіх сайтах, з якими контактували респонденти), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода