Інтернаціональна команда професіоналів рекламної індустрії запускає сайт із переліком доброчесних ЗМІ

Щоразу, коли настають кризові часи, багато брендів призупиняють показ своєї реклами на новинних платформах, щоб уникнути несприятливих асоціацій і зберегти репутацію.

Коментарі 1664
Репортажі про коронавірус, повномасштабне вторгнення Росії на територію України, складнощі з легалізацією абортів у США є прикладами того, як бренди періодично зменшують або навіть припиняють свої інвестиції в рекламу кризового контенту. Як наслідок, якісні новинні видання, які різко активізують свою репортерську діяльність у часи криз, перестають отримувати достатньо фінансової підтримки та відчувають зменшення читацької аудиторії.

Скорочення підтримки з боку брендів змушує інформаційні ресурси, які покладаються на прибуток від реклами, обмежувати кількість матеріалів несерйозні чи суперечливі теми.

Нова інтернаціональна команда спеціалістів в сфері реклами знайшла спосіб зупинити цей парадокс і тим самим дозволити брендам продовжити фінансувати доброчесні новинні видання, не переймаючись за свою репутацію.

Brands4News.org було засновано, щоб допомогти брендам підтримати якісну журналістику. На сайті представлені безкоштовні авторські шаблони, розроблені для роботи з новинним контентом, пов’язаним із кризовими ситуаціями. Ці рекламні банери несуть чіткий меседж, що роз’яснює позицію компанії, і водночас відображають активи бренду (наприклад, логотип).

Все це сприяє просуванню та помітності бренду, а також дає можливість компаніям відповідально розміщувати рекламу. На момент запуску авторські шаблони доступні англійською та українською мовами, однак за потреби команда Brands4News.org додасть банери і на інших мовах.

Крім різноманітних шаблонів, на сайті Brands4News.orgпредставлені списки інформаційних ресурсів, які можуть використовуватися брендами для самореклами на високоякісних та надійних платформах у часи кризи.

Перший перелік містить 18 українських новинних ресурсів, які вкрай потребують фінансової підтримки для продовження своєї діяльності. Другий список, в свою чергу, складається з 27 провідних англомовних видань, які були визначені «надійними» за версією The Global Disinformation Index. Заданими Similarweb, українські видання спільно налічують понад 550мільйонів відвідувань на місяць, у той час як на провідних світових ресурсах ця цифра сягає 3 мільярдів.

Ініціатива створення Brands4News.orgбула реалізована і самофінансована Рубеном Шреурсом у березні цього року. Зараз команда даного проєкту складається з 14 осіб з усіх куточків світу, які працюють переважно на безоплатній основі. Варто зазначити, що чотири людини в команді є громадянами України. Одним із них є Дмитро Гнатюк - Creative Production Lead в Brands4News.org, який створював шаблони HTML5-банерів, знаходячись у бомбосховищі в Києві.

Рубен Шреурс, ініціатор Brands4News.org, каже: «Я вражений неймовірною самовідданістю людей, які допомогли втілити цей проєкт в життя. Ми всі переконані, що безкоштовна, достовірна та високоякісна журналістика є життєво важливою основою сталого глобального суспільства. Ми зробили те, що, на нашу думку, може допомогти підтримувати якісну журналістику зараз і в майбутньому, і ми сподіваємося, що бренди виділять частину своїх рекламних бюджетів на допомогу доброчесним новинним порталам.

Заклик підтримати нашу ініціативу все ще в силі, і ми раді вітати всіх і кожного, хто хоче допомогти нам у наших зусиллях. Ми також прагнемо отримувати відгуки та пропозиції покращення створених нами шаблонів і списків інформаційних видань! Ми тільки почали і жодним чином не вважаємо нашу роботу досконалою чи завершеною».


За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода