Інвестфонд NetSolid Investments підтримав перший проєкт студії мобільних застосунків Apme

Український фонд NetSolid Investments проінвестував у студію Apme, ставши лід інвестором перспективного проєкту з розробки та маркетингу власних мобільних застосунків у сфері personal health.

Коментарі 767

Компанія Apme заснована в 2021 р. На момент інвестування її перший застосунок Nutry був повноцінним продуктом з понад роком трекшену на цільовому ринку —  у країнах Tier-1.

Застосунок отримав 4,86 бала у світовому рейтингу на App Store.

Цікаво, що за ідеєю Nutry стоїть персональна історія його фаундера Дмитра: він зміг покращити здоров’я за допомогою практик, які лягли в основу застосунку.

Партнери NetSolid Investments були знайомі з Дмитром Налбатом — фаундером та CEO Apme — задовго до угоди. Впродовж останнього року команда Фонду спостерігала за розвитком застосунку Nutry.  

«Ми знаємо Дмитра як талановитого підприємця, за плечима якого кілька успішних бізнесів та, зокрема, продаж одного з них найбільш відомому iGaming-оператору Східної Європи. Експертиза Дмитра у product development та digital marketing вже втілюється у стрімкому зростанні бізнесу Apme. Ми раді долучитись власними силами до розвитку студії вже з позиції партнера, щоб прискорити досягнення спільних цілей», — Станімір Добрев, Managing Partner.

Apme має фокус на створення родини мобільних продуктів для контролю фізичного й психічного здоровʼя та освітніх проєктів.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода