Інвестиційний фонд Netsolid Investments шукає проекти в digital marketing

Інвестиційний фонд Netsolid Investments з українським корінням, створений рік тому, виходить в публічну площину й розпочинає роботу з українськими стартапами та бізнесами в сфері digital маркетингу, Martech та IT.

Коментарі 1023

Фокус інвестування: digital marketing, affiliate marketing, traffic products, marketplaces, saas, apps, other IT products.

Пріоритетна концепція роботи Фонду — smart money, тобто інвестування в поєднанні з експертизою й менторством. Підґрунтя власної експертизи — підприємницький та професійний досвід фаундерів і команди.

Основні напрями експертизи:

  • операційне управління digital-проєктами,
  • інвестиційний менеджмент,
  • діджитал маркетинг, seo, affiliate,
  • фінансовий та юридичний консалтинг,
  • робота з людськими ресурсами.

«Ідея фонду виникла разом з запитом на інвестування. Серед таких напрямів, як фондовий ринок, облігації, нерухомість та інших популярних, була ідея інвестувати в те, що ближче й зрозуміліше нам, — а саме в онлайн-продукти.

Маючи великий досвід в маркетингу, побудові продуктів та бізнесу загалом, ми були налаштовані допомагати підприємцям не тільки грошима, а й іншими ресурсами — тому вирішили крім класичних фінансових внесків надавати smart інвестиції», — Роман Дорошенко, General partner NetSolid Investments.

Зараз Netsolid Investments має 5 портфельних стартапів. Готовий підтримати українських підприємців на різних стадіях існування бізнес-проєктів, від ідеї до масштабування:

  • venture building  — до $50 тис.;
  • pre-seed  — до $200 тис.;
  • seed — до $600 тис.;
  • series A — до $1,5 млн.

«Приймаючи рішення, ми найбільше звертаємо увагу на стратегію із бюджетом, ознаки market fit, маркетингові канали, шлях до прибутковості та процеси, які ми можемо посилити.

Ми фокусуємось на проєктах, що здатні зростати кратно та досягати фінансової стійкості. Зокрема, у нашому портфелі є кілька компаній, котрі окупили інвестиції всього упродовж року», — уточнює Investment manager Дмитро Река.

Фонд всупереч війні готовий вибудовувати разом з українськими експертами та підприємцями нові сильні бізнеси, що ставатимуть лідерами ніші, аби економіка України зростала.

«Дехто цікавився, чи вірний ми вибрали час? Вважаю, що безперечно вірний. Адже найважчі періоди — це час можливостей, коли в кожному може проявитись герой, лідер та підприємець.

Наша мета — знаходити талановитих лідерів та їхні перспективні ідеї, стимулювати та допомагати перетворювати проєкти в прибуткові бізнеси, ділячись нашою експертизою та досвідом, для розширення можливих горизонтів розвитку та досягнення лідерства в обраній ніші», — каже Managing partner Станімир Добрев.

Гарні бізнес-ідеї завжди на часі, а для економіки України зараз саме ІТ-галузь є однією з міцних опор. Запропонувати Фондові свій проєкт можна на сайті.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода