NVIDIA і Microsoft створять суперкомп’ютер зі штучним інтелектом

Компанії оголосили про початок багаторічної співпраці для створення суперкомп’ютера зі штучним інтелектом, заснованого на передовій інфраструктурі Microsoft Azure у поєднанні з графічними процесорами NVIDIA.

Коментарі 1003
Хмарний суперкомп'ютер ШІ Azure включатиме потужні і масштабовані віртуальні машини серій ND і NC, оптимізовані для розподіленого навчання і виведення ШІ. Це перша загальнодоступна хмара, яка включає передовий стек штучного інтелекту NVIDIA, додаючи до своєї платформи десятки тисяч графічних процесорів NVIDIA A100 і H100, мережу NVIDIA Quantum-2 400 Гбіт/с InfiniBand і програмний пакет NVIDIA AI Enterprise.

У рамках співпраці NVIDIA буде використовувати екземпляри масштабованих віртуальних машин Azure для дослідження і подальшого прискорення досягнень у галузі генеративного ШІ — області штучного інтелекту, що швидко розвивається, в якій базові моделі, такі як Megatron Turing NLG 530B, є основою для алгоритмів самонавчання.

Компанії також співпрацюватимуть для оптимізації програмного забезпечення Microsoft у рамках глибокого навчання DeepSpeed. Повний набір робочих процесів штучного інтелекту NVIDIA та комплектів для розробки програмного забезпечення, оптимізованих для Azure, буде доступним для корпоративних клієнтів Azure.

«Розвиток технологій штучного інтелекту, а також їх впровадження у галузі прискорюються. Прорив у фундаментальних моделях викликав бурхливу хвилю досліджень, сприяв появі нових стартапів та створенню нових корпоративних додатків, - заявив Манувір Дас, віце-президент з корпоративних обчислень у NVIDIA. — Наша співпраця з Microsoft надасть дослідникам та компаніям сучасну інфраструктуру та програмне забезпечення ШІ, щоб отримати користь із великої сили нейромережі».

За матеріалами https://techno.nv.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода