Нью-Йорк запускає кампанію відновлення після пандемії

WE❤️NYC виступає як заклик до об’єднання, щоб підтримати відродження міста та його районів після пандемії, займаючи позицію «ми», а не «я».

Коментарі 1000
Створена незалежною креативною агенцією Founders, кампанія розвинула класичний I❤️NY, щоб тепер зосередитися на колективному «МИ». Це заклик мобілізувати жителів Нью-Йорка, які живуть у п’яти районах, ​​і всіх інших, хто любить Нью-Йорк, щоб зробити так, щоб Нью-Йорк залишався найкращим містом у світі.
 video
WE NYC містить низку OOH активацій, що охоплюють саме серце Нью-Йорка і стають частиною міста, яке ніколи не спить. Логотип представляє спільноту, керовану «ми», а не «я», і є різноманітним, універсальним та інклюзивним, привабливим для всіх вікових і етнічних груп. 
Було створено унікальний набір із 30 емодзі, запропонованих жителями Нью-Йорка, які представляють усе: від бубликів із локсом до складених скибочок піци та кепки янкі. Емодзі мають унікальну здатність долати мовні та культурні бар’єри та можуть об’єднати всіх разом у єдиний універсальний спосіб. Нью-Йорк став першим містом, яке має власних емодзі, що представляють місто.
sostav.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода