Нью-Йоркська дизайн-агенція Pentagram розробила логотип для української зоозахисної організації UAnimals

Дизайн-студія Pentagram була заснована в 1972 році у Нью-Йорку та відома своїми роботами для Nike, MasterCard, Warner Brothers, Tiffany&Co, Sotheby's, Dell та десятків інших відомих компаній. Сьогодні українська зоозахисна організація UAnimals презентувала новий логотип, створений Pentagram про боно.

Коментарі 1502

«Коли наш гуманістичний рух стартував у 2016 році, його символом став лев, як уособлення сили та відваги, з якою українці готові боротися за кожне життя та гуманне суспільство. Тепер ми звернулися до міжнародної компанії в пошуках нових символів. Це дозволить розповісти про UAnimals активістам з усього світу, який все більше підтримує нашу діяльність. Команда Pentagram залишила впізнаваного лева, але зробила знак унікальнішим та актуальнішим для UAnimals», – розповідає засновник UAnimals Олександр Тодорчук.

«При роботі над проєктом, наші дизайнери досліджували історію і культуру України та зупинилися на образі соняшника, як одного із символів національної ідентичності України. Після повномасштабного вторгнення Росії, у світі соняшник набув нового значення і став всесвітньо відомим символом опору, єдності та надії, — кажуть у Pentagram. — Наша команда поєднала лева UAnimals із „соняшниковою‟ гривою. Кольори лого передають українське походження організації, а стилістика для міжнародної аудиторії співзвучна з українським тризубом. Ми раді допомогти UAnimals та бажаємо перемоги народу України».

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода