Обмін активами: власники MakeUp поміняли Panama на Parfums.ua

В результаті обміну активами MakeUp зосередиться на своєму профільному сегменті – торгівлі парфумерією та косметикою, а інвестиційна компанія Dragon Capital контролюватиме два інтернет-магазини з дитячими товарами Panama.ua та Pampik.com.

Коментарі 1945

Дитячий інтернет -магазин Panama.ua на своїй офіційній сторінці у Facebook повідомив, що виходить з групи компаній MakeUp та об’єднує зусилля з іншим інтернет-магазином товарів для дітей Pampik.com, серед співвласників якого інвестиційна компанія Dragon Capital.

«Відтепер два улюблених дитячих магазини українців будуть працювати пліч-о-пліч, щоб радувати корисними товарами вас, наші улюблені батьки та дітлахи», – написали у своєму зверненні Panama.ua. Як повідомляється, в роботі магазину нічого не зміниться. Замовлення приймаються як і раніше та доставляються по всій Україні.

Правда, деякі клієнти одразу зауважили, що тепер доставка товарів з сайту стала платною (49 грн), що чутливо для тих, хто замовляє якісь канцелярські дрібниці або предмети гігієни.

RAU звернулася за коментарями до керівництва MakeUp про причини такого рішення, але поки що не отримала відповіді. Так само поки немає інформації про подробиці угоди й від Pampik.com.

Проте, як стверджують джерела, близькі до сторін угоди, відбувся звичайний обмін активами. Найбільший гравець на ринку парфумерії та косметики в Україні – група компаній MakeUp, яка також працює мінімум у 15 інших країнах – володіла інтернет-магазином дитячих товарів Panama.ua.

Так само в переліку активів інвестиційної компанії Dragon Capital донедавна були інтернет-магазин Parfums.ua та сайт з дитячими товарами Pampik.com. Тому сторони обмінялися відповідними активами, щоб зосередитися на роботі в одному профільному сегменті. В результаті в управлінні MakeUp тепер будуть MakeUp.ua та Parfums.ua, а Dragon Capital контролюватиме Panama.ua та Pampik.com.

Зокрема, в підтвердження цієї інформації маємо новину цього року про те, що компанія Parfums.ua почала використовувати логістику MakeUp в Україні. За рахунок цього Parfums.ua намагається зменшити свої витрати на логістику та доставку, оскільки можливості MakeUp в рази більші. «Ми перебуваємо в дружніх стосунках з командою Parfums.ua вже дуже довгий період часу. І хоча наші платформи мають частково різний фокус та пріоритезують різні категорії косметичного асортименту, загалом механіка логістичних процесів в нас подібна», – казав тоді керівник Makeup Сергій Волобуєв. За його словами, інтеграція сервісу доставки почалася у тестовому режимі. Надання згаданих логістичних послуг платформі Parfums.ua відбувається лише в Україні, в той час як платформа Makeup доступна для користувачів більш ніж 20 країн Європи. Але відзначалося, що про повне об’єднання платформ Makeup та Parfums.ua та формування єдиної компанії в результаті поглинання наразі мова не йде.


За матеріалами https://rau.ua/

Обговорити з іншими читачами:
Погода