«Оболонь» робить ребрендинг. Змінили дизайн і зняли нетипову рекламу без зустрічей у барі

Корпорація «Оболонь» проводить ребрендинг своєї провідної торгової марки пива – «Оболонь». Спільно з українськими агенціями виробник пива та безалкогольних напоїв змінив дизайн етикетки та розробив нову концепцію реклами.

Коментарі 2981

Директор з маркетингу «Оболоні» Василь Шилов розповів MC.today, чому в компанії вирішили оновити бренд і як він змінився.

Чому вирішили провести ребрендинг

Ми виробляємо пиво та безалкогольні напої вже 40 років. І зараз настав час змінити бренд, щоб іти в ногу зі світовими трендами. Водночас ми прагнемо зберігати національну ідентичність і наші традиції.

Нещодавно почали оновлювати асортимент пива «Оболонь». Лінійку нашого основного бренду доповнили двома новими сортами – Obolon Premium Extra Brew та «Оболонь Київське Розливне». Тепер вирішили зробити ребрендинг «Оболонь Світле».

Василь Шилов
Василь Шилов

Що змінилося у стилі «Оболоні»

«Оболонь» –  це 100% національна компанія і лідер з експорту пива, адже здійснюємо понад 60% поставок з України в більш ніж 60 країн світу.  Тому ми хотіли, щоб наш стиль оновили так само топові українські компанії з успішними міжнародними кейсами.

Над ребрендингом торгової марки «Оболонь» ми працювали спільно з провідними українськими компаніями: дизайн-агенцією Reynolds and Reyner та агенцією Kinograf. У Reynolds and Reyner майже 150 проєктів для ринків різних країн, а Kinograf неодноразово отримувала міжнародні премії в галузі маркетингу, комунікацій і креативної майстерності.

Дизайнери Reynolds and Reyner оновили логотип, а також написи на етикетці. Герб став більшим, а зображення грифонів – сучаснішим. Логотип розмістили на білому тлі, завдяки чому він більш гармонійно виглядає на фірмовій пляшці нашого зеленого бренд-кольору.

На етикетці підкреслили й основні переваги «Оболоні». У центрі – напис про наше лідерство в експорті. Окремо виділили 1980 рік, коли була заснована пивоварня, та інформацію про стовідсотковий український капітал компанії. А зображення визначних місць Києва лишили незмінними – вони нагадують про столичне походження марки. Загалом дизайнери зберегли основні елементи й написи, тож на полиці нову «Оболонь» не складно впізнати.

Новий дизайн пива «Оболонь Світле»
Новий дизайн пива «Оболонь Світле»

Новий підхід до реклами

У новому рекламному ролику про «Оболонь Світле» ми вирішили відійти від звичних сюжетів. Перед спеціалістами з Kinograf поставили завдання створити не класичну пивну рекламу про зустріч друзів удома, на природі чи в барі, а показати процес народження продукту як магічну дію у стилі сучасного музичного кліпу.

Наш новий ролик – про людей, які йдуть до звершень, не чекаючи, поки успіх просто впаде з неба. Ми показуємо, що справжній український продукт створюють із запалом у серці та завдяки щоденній сумлінній роботі. І яку радість та драйв це дарує та водночас спонукає до підкорення нових вершин. Саме так щодня працює команда «Оболоні», аби наше пиво обирали серед безлічі інших.

Пиво «Оболонь Світле» в новому дизайні вже є на полицях магазинів, а ролик можна побачити на українському телебаченні.

У нашій компанії є неформальний девіз: «Жодного року без нового кроку». Тож у нас ще чимало ідей і планів, зокрема, створювати нові сорти пива, розширювати аудиторію прихильників бренду і зміцнювати позиції на ринку пива та напоїв.

 video
На правах реклами
Обговорити з іншими читачами:
Погода