Обрано нову голову Індустріального Комітету Зовнішьої Реклами України

Новою головою правління ІКЗР на 2016 рік обрано Ларису Булатову, директора оператора зовнішньої реклами «Перехід Аутдор».

Коментарі 3516
Лариса Булатова - експерт комунікаційної галузі з досвідом роботи більше 18 років, активний учасник ініціатив ринку зовнішньої реклами України, генеральний директор «Перехід Аутдор» (входить в комунікаційний холдинг Atlantic Group).
Сприяння розвитку ринку зовнішньої реклами в Україні шляхом створення збалансованої системи моніторингу і досліджень аудиторії зовнішньої реклами залишиться ключовим напрямком роботи ІКЗР у 2016 році.

Лариса Булатова, голова ІКЗР: «У нову еру високої мобільності споживачів, нових технолог ій і Big Data - якісно новий підхід до досліджень в ООН абсолютно активізувався. Ми розраховуємо в цьому році здійснити змістовий стрибок у системі досліджень, моніторингу та, відповідно, способів продажу зовнішньої реклами і донесення релевантної інформації релевантним споживачам».

Катерина Тира, виконавчий директор ІКЗР, зазначила: «У цьому році Комітет довірив Ларисі Булатовій не просто очолити діючу систему колективного формування ринкових правил роботи, а йреалізацію ряда важливих галузевих трансформацій. Впевнена, що її енергійність та системність привносуть нові формати у роботу Комітету та сприятимуть розвитку галузі в цілому».

По матеріалах icoa.org.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода