Обрано нову голову Наглядової ради НСТУ

Головою Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України обрано заступницю шеф-редактора «Детектор медіа» Світлану Остапу, делеговану від депутатської фракції політичної партії «Об’єднання „Самопоміч“. Таке рішення ухвалили члени Наглядової ради на її черговому засіданні, що відбулося 25 березня.

Комментарии 1390
Заступником голови Наглядової ради Суспільного обрано Ігоря Хохича, члена Наглядової ради НСТУ від парламентської групи "Партії "Відродження".

Секретарем Наглядової ради обрано Вадима Міського, представника громадської організації "Трансперенсі Інтернешнл Україна", програмного директора ГО "Детектор медіа". Раніше він був обраний до складу Наглядової ради на відкритому конкурсі у сфері захисту інтересів дітей та молоді.

Нагадаємо, що 8 лютого 2017 року першою головою Наглядової ради НСТУ було обрано Тетяну Лебедєву. Згідно з Положенням про Наглядову раду Суспільного, її голова, а також заступник голови та секретар обираються зі складу Наглядової ради таємним голосуванням членів на 2 роки.

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Effie
Погода